Často kladené dotazy (FAQ)

Jaké jsou výhody při odběru služeb oproti odvodu do státní pokladny?
Odvod do státní pokladny se jeví jako „sankce“ za nedodržení podmínek sociálního programu zaměstnanosti zdravotně postižených, která je ve výši 2,5 násobku průměrné hrubé mzdy za každého chybějícího zdravotně postiženého zaměstnance. Odběrem služeb můžete tento odvod snížit nebo ho zcela nahradit. Za své peníze navíc získáte službu, kterou vaši zaměstnanci ocení. Cena služby může být pro vaší společnost či instituci o více jak třetinu levnější, protože z každé fakturované částky si 35,7% nahradíte „sankci“, kterou byste odváděli do státní pokladny.
Rádi bychom odebírali služby za 40.000 Kč ročně, kolik můžeme ušetřit?
Pokud nesplňujete povinný podíl zaměstnáváním zdravotně postižených osob, pak z této částky ušetříte na odvodu do státní pokladny 35,7%, což přestavuje 14.280 Kč. Odebrané služby vás tak příjdou na 25.720 Kč.
Kde se mohu dozvědět více o náhradním plnění?
www.nahradniplneni.cz
Kde lze masérské služby využívat?
Masérské služby jsme schopní zajistit pro zaměstnance v prostorách vaší společnosti či instituce. Též jsme schopní zajistit služby pro zaměstnance a obchodní partnery na firemních akcích a večírcích.
Jsou pro nás vaše služby to pravé?
Pokud nevíte, zda jsou masáže pro vaše zaměstnance tou pravou službou, nabízíme vám u dlouhodobé spolupráce “startovací balíček“, kdy po určitou dobu, ve které odeberete naše služby, zaplatíte pouze polovinu běžné ceny. Poté se můžete na základě vlastní zkušenosti dobrovolně rozhodnout, zda budete mít o tyto služby nadále zájem. Nabídka platí i pro společnosti a instituce, které již mají masérské služby zajištěny a naše cenová nabídka se jim zdá výhodná, přesto by se rádi nejprve seznámili s naším profesionálním přístupem.

Nenašli jste odpověď? Napište nám.