O Společnosti

Naše společnost poskytuje kvalitní masérské služby a odběratelům nabízí možnost tzv. náhradního plnění. To umožňuje splnit zákonné povinnosti pro společnost a instituce s více jak 25 zaměstnanci, kterým zákon ukládá zaměstnávat minimálně 4% osob se zdravotním postižením.

Společnost je mladá a stále se rozvíjí. Staví na zkušenostech svých zaměstnanců, kteří v oblasti regeneračních služeb působí již skoro celou dekádu. Hlavním záměrem je, vedle poskytování nadstandardních služeb, umožnit zdravotně znevýhodněným osobám uplatnit se na trhu práce. Krédem pak je pomáhat, a to nejen našim klientům od bolesti a psychické vyčerpanosti, ale i našim zaměstnancům v jejich osobním rozvoji. Cílem není maximalizovat zisk, nýbrž ho opět reinvestovat do dalších pracovních příležitostí. Rádi bychom oslovili širokou firemní i soukromou klientelu, které nabízíme kvalitní služby a pomoc při řešení zaměstnanecké politiky zdravotně postižených osob.

V případě zájmu si s Vámi rádi sjednáme schůzku. Kontakty na nás.

Zaměstnanci

Početná skupina našich zdravotně postižených spoluobčanů nemá na trhu práce snadnou a rovnoprávnou pozici. Jejich zručnost, trpělivost, odbornost i zaujetí jsou přitom přinejmenším srovnatelné s výkonem nás ostatních. Váží si každé práce, protože jim přináší pocit uspokojení a důležitosti. Pouhá skutečnost, že práci získají, pro ně často bývá důležitější, než odměna, kterou za ni obdrží a tím se od většiny z nás odlišují.

Spolupracujeme

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina o.p.s.

Vinotéka Pistorcio

Domov svaté Rodiny

Podporujeme

ČAZHS

Symbio o.s.